2012 m. vasario 18 d., šeštadienis

Šiandien vakarienei - truputėlis ramybės

Baigiau! Pagaliau šįvakar atlikau viską, ką buvau užsibrėžusi atlikti per šią savaitę 
(čia sau tyliai paploju... ^_^ ). Džiaugiuosi, kad akys neišvarvėjo nuo sėdėjimo priešais kompiuterio ekraną... 
   Darbų buvo tiek, kad apie tinklaraščio pildymą tik pasvajoti galėjau.
   Pirmiausia - perskaičiau Gabijos Grušaitės ,,Neišsipildymą". Tačiau apie jį pakalbėsiu gal kitame įraše, nes šiandien tiesiog nebesukaupčiau minčių rimtesniems pasvarstymams. 
   13-tą dieną su draugu išnaudojom sesės kalėdinę dovaną - dovanų kortelę į šokoladinę, pasimėgauti fondiu:


Tačiau kažkodėl mums pasirodė, jog pasmaližiavom per mažai ir užsisakėm po saldų kokteilį.


Na, toks pasirinkimas kare būtų laikomas taktine klaida. Šokoladas ,,nusėdo" po kelių minučių, kai užsisakėme kokteilius, tad trauktis nebebuvo kur... Na, dėl tokio persisaldinimo, mūsų Valentino diena atrodė taip:


t.y. su buteliu pusiau saldaus vyno, didele keke rūgštokų vynuogių ir sūriu su mėlynuoju pelėsiu. Jokių saldainių  (net ir dabar pagalvojus tų saldumynų kažkaip nesinori... Čia kaip tam drakoniukui, kuris senam animaciniam filmuke į šokolado fabriką nukeliavo. Ech, eilinį sykį pasiteisina faktas, jog iš svetimų klaidų pasimokyti, deja, ne visuomet pavyksta...).
   O kaipgi aš praleidau vasario 16-tąją? Hm... Ogi tarp Vilniaus ir Kauno (bokštų... :) ). Su folkloro ansambliu vykom koncertuoti. Kas padarė didžiausią įspūdį? Ogi štai šita dėžutė prie įėjimo į klubą, kuriame koncertavome:


Penktadienį praleidau rašydama apie Sovijaus sakmę, o vakare savo malonumui pakovojau su drakonais Skyrim'e (tiesiog dabar susiformavo toks įprotis, žaisti tol, kol bent vieną drakoną nukausiu...). 
   Apie šiandieną, be recenzijos rašymo, ekskurso į ,,Maximą" ir paprastos daržovių sriubos virimo nelabai ir turiu ką papasakoti.

O štai užuomina, kur aš būsiu rytoj ;)
O kas dėl ramybės... Einu ją padrumsiu Skyrim'o drakonams... :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą